Babička má nejraději, když může udělat radost vám, když ji navštěvujete a povídáte si s ní. Ovšem i za drobné nápady může být velmi vděčná, pokud je zvolíte správně. A na tomto dárku byste neměli šetřit, vždyť právě vaši prarodiče jsou na vás mnohem vlídnější než rodiče a dají vám mnoho jídla a peněz, aniž byste je žádali. Je důležité jim to oplácet.
 čtení vnoučatům
Výlet s kamarádkami
Zaplaťte jí nějaký pěkný výlet, na který může se svými kamarádkami. Ať už by šlo o obyčejné kafe a zákusek, nebo nějaký větší výlet do zoo, nebo kamkoliv, kde to mají rády. Stejně tak si můžete naplánovat výlet s rodinou a s ní. Stejně i v tomto případě nezáleží, jestli by šlo o oběd v restauraci, nebo celodenní výpravu za poznáním.
 
Pomůcky
Má nějaký koníček? Pokud ano, můžete jí přispět a donést k jejímu hobby pomůcky. Mnoho babiček například má rádo pletení a největší radost jim udělá, když vám může vytvořit něco, co budete s láskou využívat. Kupte jí tedy třeba speciální vlnu, která stojí více, než ty běžné. Takto můžete vymyslet cokoliv, co by se týkalo jejích hobby.
 
Romantický večer
I u starších lidí je zcela normální, že žijí naplněni láskou k jedné osobě. Pokud od sebe bydlí daleko, zařiďte jim, ať se mohou vidět, například pronajmout auto, které je oba odveze do restaurace na večeři a domů. Pokud bydlí u sebe, můžete udělat úplně to stejné. A k tomu jim třeba zařídit trochu větší výlet. Jistě něco takového nebude čekat a bude za to opravdu ráda.
 úsměv seniorky
Knihu
Starší lidé si velice rádi odpočinou u knížky, proto zjistěte, co ráda čte a kupte jí nějakou knižní sérii. Ať už půjde o fantasy, sci-fi, nebo dobrodružnou knihu, v knihkupectví najdete mnoho sérií na pokračování. Navíc se nemusíte vůbec starat o to, jestli zrovna nepotřebuje do knihovny a jestli už se nenudí. Samozřejmě než něco koupíte, prověřte si nejprve, jestli série stojí za to.