Přemýšlíte nad tím, že si necháte vytvořit novou webovou prezentaci pro svou firmu, podnik nebo internetový obchod? Neváhejte se se svým přáním obrátit na zkušené odborníky, kteří vám dokážou profesionálně pomoci.

 

 

programování

 

Jak na tvorbu stránek?

Určitě se budete zajímat také o to, jak to vlastně bude všechno probíhat, pokud se rozhodnete pro profesionální tvorbu stránek. Záleží samozřejmě na každé firmě, zpravidla však tvorba webových stránek v Brně probíhá následujícím způsobem:

  • Ujasnění vašich potřeb a prvotní návrh – nejdůležitější je samozřejmě pochopit potřeby klienta, zeptat se ho, jak by si to přesně představoval, co by na svém novém webu chtěl mít, a co naopak nikoliv. Na základě těchto požadavků dojde k prvotnímu návrhu, o který se budou profesionálové dále odrážet.
  • Grafika, kódování, programování – druhá fáze se týká již samotné tvorby, kdy dojde k naprogramování celého webu a jeho vytvoření. Odborníci se zde také postarají o grafické řešení, které si navrhují sami, nepoužívají žádné šablony ani přednastavené vzorce. Váš web tedy bude naprostý unikát, co se týká designu.
  • Copywriting, testování, online marketing – poslední fáze je zaměřená na plnění vašich stránek texty, které budou čtivé, přínosné a informativní. Web bude navíc testovaný, jestli funguje přesně tak, jak se očekává. Opomenout nelze ani online marketing. 

zdrojový kód

Vlastní originální design

Pokud chcete opravdu kvalitní a originální stránky, tak nespolupracujte s odborníky, kteří místo tvorby vlastního grafického řešení volí nejrůznější šablony. Na nich totiž není originálního zcela nic. Raději investujte do služeb programátorů, kteří si dokážou hravě poradit i s tvorbou vlastního designu na míru. Jedná se o nejlepší způsob, jak zajistit svým stránkám originální a jedinečný design, který bude nepřehlédnutelný a nezaměnitelný. Investujte proto i vy do unikátního řešení vaší online prezentace, nejen, že to bude dobře vypadat, také to bude na návštěvníky dobře působit.