Anální pomůcky – průvodce pro začátečníky

Stále to je však stále velmi kontroverzní téma. Obratný a šetrný přístup k análnímu sexu je schopen poskytnout milovníkům spoustu potěšení, ale násilný a brutální přístup jistě zanechá trauma v psychice jiné osoby. Pokud vás fascinuje a nevíte, kde začít, přečtěte si tuto příručku.

gel v lahvičce

Jak používat anální pomůcky?

Aby anální stimulace poskytla milovníkům příjemný a pohodlný erotický zážitek, je třeba si zapamatovat několik základních principů. Sliznice řiti není přirozeně zvlhčena, takže před každým pohlavním stykem bychom měli zajistit, aby byla hračka a zadeček řádně zvlhčen vrstvou hustého análního lubrikantu.
Jak zavedení hračky, tak masáž by se mělo provádět pomalu, nejlépe v atmosféře relaxace. Před každým použitím hračky i po ukončení zábavy je třeba jí očistit teplou mýdlovou vodou a poté postříkat vhodným antibakteriálním prostředkem, který neutralizuje pachy. Anální sex by se neměl dělat ve spěchu.

Anální hračky – kterou si vybrat?

Jako u např. vibrátorů – materiál, ze kterého je vyroben konkrétní přístroj, je nesmírně důležitý. Především by měl být neporézní a hygienicky čistý také snadno udržovatelný. Silikon může být nejlepším řešením. Před nákupem stojí za to věnovat pozornost hypoalergenitě. Vyhněte se latexovým hračkám nebo výrobkům s gelovou a gelovitou strukturou, protože jsou živnou půdou pro bakterie. Podívejte se také pečlivě na základnu, její rozšířená struktura vás ochrání před příliš hlubokým zavedením do konečníku.
žena ležící nahá na posteli

Sada pomůcek pro začátečníky

Perfektní pomůcka pro dobrý začátek může být sada análních kolíků sestávajících například ze tří prvků různého průměru. Umožňuje postupný přechod od nejmenší k největší velikosti a dodání stále intenzivnějších pocitů. Použití tohoto typu hračky vás také připraví na penis.
Anální sex nedefinuje sexuální orientaci, jednoduše vám umožní užít si všechny vztahy. Díky tomu jste také otevřeni novým zážitkům a zkušenostem.

About the Author

You may also like these