Buďte kreativnější – stahujte si inspirativní videa

Sociální sítě, které umožňují ukládat různé videopříspěvky, jsou perfektní službou pro veřejnost, pokud se tato činnost využívá rozumným způsobem. Jakmile si vytvoříte účet, může vás to svádět vkládat do veřejného prostoru svoje intimní data, zejména fotky a videa z dovolených a z podobných soukromých akcí, kde, s prominutím, nikomu do vašeho soukromí nic není. Lidé se mohou ohánět ochranou soukromí a v tomto ohledu nařízeními Evropské unie a podobných institucí, ovšem pokud nepochopí to základní – k čemu jsou sociální sítě vhodné, bude to stále zdroj s mnoha spornými momenty a problematickými situacemi, které pak musíte zbytečně řešit.

sociální sítě

Využívejte YouTube, Twitter video downloader a další kanály rozumně. Například k tomu, že tu uložíte své vlastní zkušenosti s nějakými výrobky, své vlastní recepty, tvořivé nápady s pěstováním pokojových rostlin, chovem zvířat, akvaristikou, s malováním či pokládkou tekutých tapet, s pokládáním koberců, plovoucí podlahy, s montáží sádrokartonu, s bezpečným využíváním prodlužovacích šňůr v bytě atd. Je mnoho situací a jevů, které lze zachytit a nabídnout lidem pro zlepšení jejich života, aby i oni sami byli kreativními. A s prominutím, sledovat někoho v plavkách, jak se válí na pláži, anebo pořizuje „selfie“ a sdílí plytké komentáře ohledně názoru na některou z hudebních skupin, to je jen pasivní zábava, která nerozvíjí vlastní schopnosti a dovednosti.

stahování videa

Výhodou současné doby je možnost videa ze sociálních sítí stáhnout a ukládat si je do počítače či archivního média. Tím pádem můžete mít k dispozici různé inspirace, nápady a návody i tehdy, jste-li někde „offline“, a chcete se někomu pochlubit s něčím konkrétním, co vás zajímá. Stahování videa je zdarma, jde o snadný proces, k němuž nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti či zkušenosti, ani složité operační klíče nebo návody.

About the Author

You may also like these