Když nechcete stárnout

Pokud máte problémy s klouby nebo s vráskami a chcete je efektivně řešit, máte možnost doplnit do vašeho těla kolagen. Nemusí vás zajímat, jestli vám chybí kolagen typu 1, 2 nebo až 28, protože tolik druhů kolagenů si tělo umí vytvořit, vás by mělo zajímat, jak si kolagen správně dávkovat a měli byste si koupit skutečně kvalitně vyrobený kolagen. Hovězí, vepřový nebo rybí kolagen jsou vždy přírodní výtažky, kolagen nelze vyrobit uměle.

Vyšli jste si na hory a zjistili jste, že už to není, co bývalo a bolí vás klouby? Možná jste zvolili moc vysokou horu, ale proč si dávat malé cíle? Můžete jít příště na menší kopec, ale to se vám asi nebude líbit. Lepším řešením je doplnit tělu kolagen a trochu si klouby poopravit. Zároveň budete mít jistotu, že se oddálí chvíle, když na svém obličeji najdete první vrásku a posílíte i své vlasy a nehty.

vrásky

Trávit volný čas pobytem v přírodě je důležité pro zdravý životní styl. Pokud je to možné, měli bychom denně ujít minimálně 7000 kroků, což může být problém, pokud začneme mít problémy s klouby. Pokud to je ale pouze příznak stárnutí a toho, že naše tělo pomalu přestává produkovat kolagen, můžete kolagen tělu dodávat jako doplněk stravy. Nenechejte se připravit o pohyb a dopřejte svým kloubům to, co jim chybí. Ony se vám odvděčí bezbolestným pohybem a budete dál moct chodit po horách.

hory

Kolagenové přípravky mohou být ve formě tablet, kapslí nebo rozpustné ve vodě. Aby kolagen měl pro vaše tělo efekt, musí ho být větší množství a dosáhnout toho je většinou pomocí tablet nemožné. Výhodné balení jsou proto hydrolyzované kolageny, prášek rozpustný ve vodě. Rozhodli jste se oddálit stárnutí a začali jste svému tělu dodávat kolagen, který už si tělo pomalu přestává samo vyrábět? Gratulujeme vám k zachování vašeho mladistvého vzhledu bez vrásek a ohebných kloubů.

About the Author

You may also like these