Kvalitní webové stránky

Webové aplikace na míru https://www.strelec.pro/napsal/webove-aplikace-na-miru jsou dnes již úplnou normalitou. Ještě asi před třiceti lety u nás v rodině nikdo nevěděl, co to vůbec nějaký web je. Nebo že jednou budeme mít tak vyspělé věci, jako je počítač, tablet, chytrý mobil nebo třeba i tablet. Webové aplikace jsou v dnešní době velmi populární a těší se velké oblibě hlavně u mladších ročníků, tak zvaných miléniálů. Ti většinou mají velmi výborné schopnosti a vědomosti v oblasti IT. I můj mladší bratr, kterému je sedmnáct let umí s počítačem tak dobře zacházet, že mi až oči přecházejí. To mě stačí notebook jen na nákup online a na vyhledávání informací. A hlavně tedy na filmy.

S počítačem už umí kdekdo zacházet

Není pro mě nic lepšího a větší relax než si vzít do postele notebook, pustit si napínavý thriller, ukusovat dobroty a dívat se pěkně v teplíčku. A když mi u toho ještě hoří v krbu a pěkně praská dříví, tak si víc přát ani nemůžu. Abych pravdu řekla, mnoho mě toho musel naučit i bratr. A taky se musím přiznat, že jsem musela opustit vyšší odbornou školu kvůli tomu, že jsem byla absolutně levá na IT. Nevěděla jsem zapnout online hovor nebo nějaká setkání online, když byla distanční výuka. Naprosto jsem v počítačové technice propadla. Hodně mi to vadilo a ještě půl roku po tom jsem si to vyčítala. Moc jsem si přála vyšší školu dodělat a mít práci snů. Přála jsem si být zdravotní sestra na dětském oddělení. Místo toho sedím v bance, ale moc mě to teda nebaví.

Webovky tvoří IT specialisté

Abych se vrátila k webovkám. Můj přítel je umí skvěle navrhovat někomu podle jeho představ. Dělá hlavně tedy hry, pěkně akční aplikace do mobilních telefonů. Já sama jeho hry moc ráda hraju. Nejvíc mě baví hlavolamy. Ty mi dělají velkou a skvělou společnost, když čekám u lékaře nebo u kadeřnice. Taky musím říct, že jsem si jednou zkoušela vytvořit webovou aplikaci. A byl to naprostý propadák! Ihned jsem se vzdala a řekla jsem si, že to přenechám odborníkům a specialistům.

About the Author

You may also like these