Make-up trendy, které povládnou tomuto roku

Ve světě módy jsme ušli dalekou cestu. Každé dekádě, každému roku vládne něco jiného a máme naprostou svobodu pro to, rozhodnout se co se nám líbí a v čem se cítíme dobře. Stejně tak to platí o líčení. Ať už se chceme odvázat a zvýraznit oči silnou linkou nebo odít rty to sytě rudé rtěnky. Výběr je zcela na nás. Pojďme se společně podívat na to, co nás čeká letos a na co se, jak se patří připravit.Kosmetické produkty

Jako diamant

Odvažte se letos zainvestovat do kvalitního rozjasňovače! Před nanesením make-upu aplikujte na tvář hydratační krém či pleťový olej, dodáte tak obličeji přirozenou svěžest. Pohrát si pak můžete právě s rozjasňovačem. Nejlépe se bude vyjímat na lícních kostech, špičce nosu, bradě a vrchním rtu. Všeho s mírou tak to nepřežeňte!

Osvoboďte obočí

Dnům, kdy jste si obočí pečlivě dokreslovaly odzvonilo. Přišel čas nechat je volně růst a dopřát jim svobodu. Pokud jej máte jemné či světlé, můžete zvolit tužku o něco málo tmavší než vaše přirozené obočí a jednotlivými tahy ho doplnit. Odložte pravítka a uvolněte zápěstí, přirozenost především.

Kontrasty

Zelené stíny a oranžový lesk na rty? Proč ne! Dovolte si sáhnout po výraznějších barvách a kombinovat je spolu tak, aby se navzájem podporovaly. Oživte outfit, vdechněte líčidlům život a stvořte umělecké dílo přímo na vašem obličeji. Není se čeho bát, letošek barvám přeje.

Něžná tvářenka

Místo červené či oranžové tvářenky zvolte světle růžovou či korálovou. Zjemní rysy tváře a skvěle se hodí do prvních jarních dnů. Tvářenku můžete použít I namísto očních stínů a sladit tak konečný look do posledního detailu.Staňte se profesionálkou v líčení

Pudr nechte doma

Jak už bylo zmíněno výše, rozjasňovače jsou v kurzu. Přirozený a svěží vzhled vítězí nad matným. Nechte svou kůži zářit a neucpávejte zbytečné póry. Pokud přece potřebujete pudr použít, omezte se jen na ta nejdůležitější místa. Ať vaše pleť dýchá.

About the Author

You may also like these