Dokonalý úsměv


Zubní fazety v Praze jsou skvělé v tom, že mají na klinice velmi profesionální přístup. Pamatuji si, jak jsem tam byla poprvé. Musím říct, že jsem se hodně bála. Mám už odmalička velký respekt k bílým plášťům, hlavně tedy pak k zubařům. Můžu vám říct, že jsem nezažila větší bolest, než když mě bolel zub. I ten porod je procházka růžovým sadem, kdybych to měla srovnat s bolestí zubu. Ta bolest se zuby se dá srovnávat i s mučením a opravdu lituji lidi ve středověku, když je boleli zuby. Muselo to být hrozné. A nyní je už tolik technik, že naštěstí mohou zubní zákrok umrtvit a vy tak pak necítíte nic. Za tohle děkuji všem svatým.

Každý chce pěkné zuby.

A co teprve zubní fazety. Znáte je vůbec? Tak já vám zubní fazety představím. Já je mám, a to přímo z Prahy. Musím říct, že jsem si lepší kliniku vybrat nemohla, s touto jsem nadmíru spokojená. A tak tedy ty fazety. Výborné jsou, pokud vy nejste spokojení se vzhledem svých zubů. Díky fazetám si můžete váš úsměv dokonale vylepšit. Jenže mějte na paměti, že to není zadarmo. Tedy abych byla přesná, všechny zubní zákroky stojí dost peněz, natož tyto kvalitní zubní fazety z Prahy. Navíc berte v úvahu, že za kvalitu se platí. A tady se může cena za jednu fazetu vyšplhat i na osm tisíc korun. Ano, čtete správně. Fazety jsou vážně drahé, ale zase dokonalé. Váš úsměv bude perfektní a budete se smát jako hollywoodská celebrita. No, kdo by si nepřál zoubky jako perličky.

Kdo se vám podívá na zoubek?

Já mám dané dvě zubní fazety na předních vrchních zubech. Měla jsem tam velkou mezeru a mě to vážně vadilo a nechtěla jsem se ani smát, natož se fotit. Opravdu mě to nervovalo, když mi někdo řekl, abych řekla sýr do fotoaparátu. Nicméně s prací paní zubařky jsem nadmíru spokojená. Zubní fazety vypadají jako moje přírodní zuby. Navíc pokud budete chtít, v budoucnu si je můžete nechat i vybělit. Myslím, že zubní fazety dokážou změnit i život k lepšímu.

About the Author

You may also like these