Hledání dodavatele skříní

Když už se člověk chce vyjadřovat k otázkám, které obsahuje úvodník článku, měl by se nejdříve o problematice vestavěných skříní něco dozvědět. Dlouze jsem brouzdal internetem, než jsem našel stránky o vestavěných skříních Praha. Přehledné a hodně vypovídající stránky dlouholetého výrobce. Popisují vše, co člověk o vestavěných skříních chce vědět. A možná ještě něco navíc.

Vestavěná skříň v ložnici

U mne to navíc byl článek o tom, jak společnost využívá artDesign u svých výrobků. No řekněte, není to paráda mí skříň, kus nábytku, který je zároveň uměleckým dílem? Mně se to líbí hodně. Člověka to tak nějak odliší od ostatních zákazníků. Může se navíc svou skříní pochlubit i po jiné stránce, že se perfektně otevírá, nebo že pojezdy dveří jsou naprosto, ale naprosto tiché.

To však není to jediné, co mne na zmíněných stránkách zaujalo. To hlavní je, že je z nich cítit, že tento výrobce ví, o čem mluví. Hovoří z něj 15 leté zkušenosti s výrobou tohoto, ale i jiného nábytku. Hovoří z něj odpovědnost a také to, že se cítí být opravdu silný v kramflecích.

Konzultace

Jen považte. Nabízejí vám dokonce 5% slevu, oproti jiné nabídky, kterou jste získali od nějaké konkurence, při zachování rozměrů, druhu, a kvality. Tomu říkám sebevědomí. Nevím jak na vás, ale na mne tyto záležitost docela působí i když vím, že jde především o marketingový tah.

Na těchto stránkách uvádějí další vychytávky. Perfektní zaměřování skříně technikem. Přednesení všech možných úskalí a jejich řešení. Konzultaci se zákazníkem, pro zjištění jeho představ o výsledné vestavěné skříni a konečně zpracování 3D počítačového návrhu, ke kterému se zákazník vyjádří ještě před tím, než se skříň zadá do přípravy. Galerie realizovaných vestavěných skříní je pak už jen třešničkou na dortu. Opravdu je co si prohlížet. Tolik návrhů, tolik variant řešení. Kdybych se nyní rozhodoval o zakoupení vestavěné skříně, měl bych výrobce asi brzy vybraného.

About the Author

You may also like these