Jak zabavit děti před Vánocemi

Vánoce se kvapem blíží, děti odpočítávají dny do Ježíška, ujídají čokoládky z adventního kalendáře a my začínáme pociťovat čím dál větší stres. Všechno se dá zvládnout, nepropadejte panice. Určitě vám v tomto období pomůže manžel, když dětem zařídí program.

dětské hřiště

Dětské koutky

Nachází takřka v každém nákupním centru, jsou jich plná města a děti tě milují. Řeč je o dětských centrech. Děti se v nich zabaví, nevnímají čas. Rodiče mají šanci nakoupit, pořídit vánoční dárky. Téměř u každého je i kavárna pro dospělé, takže když vyšlete s ratolestmi manžela, může si vypít dobrou kávičku. Ve větších městech jsou k dispozici velká zábavní centra, kde rodina může strávit celý den. Takže hurá nabalit svačinu a můžete rodinku poslat za dobrodružstvím.
ruce od barvy

Dětská představení

Ať už kino nebo divadlo, obojí nabízí zvlášť před Vánocemi široký výběr představení. Lví král nebo Ledové království, to musí vaše děti vidět. Vy mezitím stihnete upéct nějaké cukroví nebo vyluxovat byt. Další možností je divadelní představení na ledě, které je k vidění právě v tomto období.

Výroba ozdob

S vánočními dílničkami pro děti jako by se roztrhl pytel. Můžete je vidět v knihovnách, různých dětských spolcích, v kulturních domech nebo obchodních centrech. Děti se zabaví, vyrobí třeba papírový vánoční stromeček a vy máte opět čas na práci doma. Pokud jsou vaše děti kreativní a baví je rukodělné práce, určitě ocení tuto zábavu a rádi vyrobí rodičům dárečky.

Sportování

Sice je zimní období, ale to ještě neznamená, že je všude sníh. Pokud tak tomu není, můžete s dětmi vyrazit za lyžováním na hory. Spojíte tak příjemné s užitečným, jelikož budete mít volný dům na práci a manžel si s dětmi užije zábavy. Nebo mohou využít veřejného bruslení, které se koná takřka v každém městě. Jestli jsou vaše děti spíše zimomřivé, pro ně je nejvhodnější varianta návštěva aquaparku. Některé mají otevřeno dokonce i na Štědrý nebo a o vánočních svátcích. Děti se vyřádí na tobogánech a tatínci si odpočinou např. ve vířivce.

About the Author

You may also like these