Jaké barvy kombinovat?

To, co nosíme na sobě je velmi důležité pro naše okolí a pro ty, kteří se rozhodují, co si o nás mají myslet, protože bohužel, když na pohovor přijdete v odpadkovém pytli, budou na vás takto také nahlížet a můžete být inteligentní, jak chcete, i tak budou mít v hlavě ten první okamžik, jak vás spatřili. Není jednoduché zapůsobit, rozhodně to ale není taková věda, jak se zdá, protože je důležité nejen to, co si na sebe oblečete, ale také to, jak barvy nakombinujete, protože můžete mít na sobě tričko za několik tisíc, ale pokud skombinujete špatné barvy, může to vypadat velmi lacině proto radši volit klidně levnější kousky, ale tak, abyste na ostatní nepůsobili levně.

barvy

Nikdo neví, kolik vaše tričko stálo (pokud se nejedná o známou značku), proto musíte spíše než správnou a vysokou cenu volit takové kousky, aby vám to slušelo. Nejen střih a materiál, ale také barvu, ve které si daný kousek koupíte a budete jej kombinovat s kousky ostatními. Není to zas tak těžké, pokud se budete řídit radami a nebudete si nosit co chcete a jak chcete, i když to také samozřejmě můžete, ale pokud máte chuť to změnit a snažit se být in a vypadat dobře, přečtěte si následující rady.

barvy

Rozhodně je důležité nejprve říci, že je hlavní nějak extra nekombinovat různé vzory. Někdy je možno kombinovat jednodušší vzory s těmi složitějšími, někdy to však nejde a pokud nemáte pro toto cit, raději nic nekombinujte. Pokud se ale budeme bavit o čistých barvách, jsou určité kombinace, které vypadají velmi dobře. A začneme hned u aktuální situace s Ukrajinou a vzdáme hold. Modrá a žlutá k sobě nádherně jsou. Modrá dodá inteligentní look a žlutá dodá barvu a štěstí. Budete působit chytře, ale zároveň vesele, což zní dobře, no ne? Další kombinace je například růžová a šedá. Tyto dvě barvy jsou docela v záporu, každá je úplně jiná ale dohromady dávají dobrou kombinaci. Pokud jste snědší typ, použijte zlatou a hnědou – vrána k vráně sedá, tyto dvě barvy k sobě zkrátka patří.

About the Author

You may also like these