Nebezpečná láska

Láska je nebezpečná, protože se z lásky může stát závislost, droga, a to vede k šílenství. Když se zamilujete, tak je to krásný pocit, ale když milujete až moc, tak je to nebezpečné. Láska vás může dovést k šílenství, že děláte pak něco, co se nesmí. Nechci strašit. Jsem jen pouhý sledovatel filmů apod. a když vidím, jak tam vypadá láska, tak je mi z toho úzko, protože jste s někým pár měsíců. Myslíte si, jak je úžasný a hodný, ale ve skutečnosti je vámi posedlý, protože je do vás extrémně zamilovaný a když vidí, že se okolo vás někdo motá, tak ty lidi odstraní.

láska

Je to děs. Nesmíme dopustit, aby námi byl někdo posedlý. Aby nás nikdo nesledoval. Aby se do našeho bydlení nevloupal. Protože to může být ohrožení pro nás.

Já vím, že je těžké s někým být a věřit mu na 100 %, kdežto se může stát, že stane z člověka zvíře. A vůbec nebudeme vědět s kým jsme se seznámili.

Ale jak jsem psala nepoznáme to. Je to tak. Protože se člověk může tvářit sebevíc, tak nás může obelhat. Naláká nás, abychom se zamilovali.  Ale, když ubráníme svém pocitům, tak to zvládneme.

Ženy láska je krásná, a hlavně slepá a nebezpečná. Proto mysleme na naše bezpečí a pak na lásku. Lásku si zaslouží každá žena, ale tu normální a zdravou lásku, a ne tu nemocnou a závislou.

Nejhorší je, že posedlá láska vede i k žárlení. A to je v tom vztahu nejhorší, že? Žárlíte? A je to tím, že nevěříte sobě anebo svému partnerovi? Já žárlím, ale přítelovi věřím. Nevěřím sobě, protože si myslím, že přijde někdo lepší, než jsem já.  A nalhávejte si, jak chce, protože tohle si myslí skoro každá žena, že se bojí. Ale my ženy si musíme věřit a podporovat se.

láska

Nezapomínejte na tohle:

  • Milujte se
  • Dávejte na sebe pozor
  • Věřte si
  • Myslete na sebe
  • Důvěřujte lidem, ale opatrně
  • Hned se někomu nesvěřovat

Zamykat si a hlídat své soc. sítě

About the Author

You may also like these