O výhodách bílého trička bez potisku

Domníváte se, že bílá barva trička je nudná a nevhodná ke koupi? Pak byste měli vědět, že to může být přesně naopak. Bílou perfektně skombinujete s jakoukoli barvou a s jakýmkoli sportovním či neformálním oblečením.

Bílá se dobře kombinuje se vším

Zaregistrovali jste novodobý trend opět malovat interiéry bílou barvou? Pokud ano, tak si zřejmě dobře uvědomujete, že bílou lze velmi dobře kombinovat s jakýmikoli jinými barvami. K bílé stěně tak snadno napasujete nábytek z dřevěného masivu, barevné okenní žaluzie a rolety, skříně na míru, koberce, vinylovou či plovoucí podlahu atd. S bílým tričkem bez potisku to bude podobné, hodí se k němu v podstatě kaž https://www.enjoythemovement.cz/kategorie-tricka/ dý outfit, od modrých riflí až k červeným sportovním teplákům či tříčtvrtečním kalhotám.

muž v bílém tričku

Bílá se dá batikovat

V některých obchodech se prodávají batikovaná trička nebo mikiny jako úžasná módní záležitost, přitom si batiku snadno vyrobíte sami. Stačí koupit barvu na bavlnu, která se aplikuje v horké vodě při 90 stupních Celsia. Barev je v prodeji velký rozsah odstínů a můžete si tak vytvořit batiku podle vlastní invence.

muž v přírodě

Bílou potisknete nebo pomalujete barvami na textil

Jak už bylo řečeno v předchozím odstavci, bavlněná trička snadno obarvíte, takže pokud vám přestane bílá barva vyhovovat, můžete ji změnit na jinou. Zároveň je možné na textil ručně malovat speciálními barvami, anebo nechat vytvořit potisk či výšivku u profesionální firmy. Potisk lze realizovat buď sítotiskem, nebo digitálním tiskem, který dokonce zobrazí věrné barvy tak, jak jsou na fotografii ve vysokém rozlišení.

Bílou můžete darovat komukoli

Když chcete někomu darovat tričko nebo mikinu, měli byste se strefit do barvy. Může se pak stát, že se barva nebude líbit, a namísto radosti přijde zklamání. S bílou nic nepokazíte a vzhledem k tomu, že ji lze obarvit, pomalovat a nosit prakticky ke všemu, bude to univerzální dárek vhodný zejména kro kreativní jedince.

About the Author

You may also like these