Hledáte tu nejlepší akitu?

Na světě existuje mnoho psích plemen, která se velmi liší svou povahou a vzhledem. Snad každý má doma psa po celý svůj život. Bez psů si mnoho lidí nedokáže svůj život představit. My jsme jedni z nich, a psy milujeme, a to dokonce natolik, že jsme si zařídili jejich chovnou stanici. Chováme plemeno akita inu, které je světově proslulé. V současné době máme akita inu štěňata na prodej. Jsou od našich uchovaných fenek, a jejich typická povaha je znát už teď.

hlídač akita

Jsou to miláčci
Akita je skvělý pes do každé domácnosti, a to hlavně do těch, kde jsou malé děti. S dětmi vychází skvěle, není vůči nim agresivní, a je to parťák pro každou zábavu. Nepotřebuje moc pohybu, ale velice ráda si hraje. Pokud ji budete zapojovat do her s dětmi, bude nadšená. Jestli máte malé děti a sháníte k nim psa, určitě oceníte další skvělou platnost tohoto plemene, a to je, že je velmi čistotné.

I přes svou velikost toho moc nesní, i tak je vždy lepší krmit jakéhokoliv psa jen kvalitním krmivem, aby byl zdravý a dobře prospíval po všech stránkách.

spící akita

Něco o nás
Jsme teď už světoznámá chovná stanice, která chová pouze japonskou linii. Samozřejmostí jsou pro nás různé výstavy a soutěže, na kterých jsme získali prestižní certifikáty osvědčující kvalitu našich psích přátel. Jedním z nejdůležitějších certifikátů je ten, který deklaruje, že jsme nejdůvěryhodnější chovatelé akit ve střední Evropě. Je to pro nás obrovská odměna za tvrdou práci a snahu chovat ty nejlepší akity. Je třeba věnovat jim vše, co potřebují – prvotřídní péči a náš čas, a to ty naše dostávají. I to jsou důvody, proč jsme prestižní chovatelská stanice, kde můžete najít i svého nového mazlíčka. Nyní máme k dispozici dva pejsky a čtyři fenky, které netrpělivě vyhlížejí třeba právě vás jako svou novou rodinu.
Při prodeji našich štěňat vyžadujeme osobní kontakt přímo v naší stanici.

About the Author

You may also like these