KRÁSA našich vlasů

Ženy milují svoji KRÁSU a tak i svoje VLASY. Jestliže chceme mít KRÁSNÉ VLASY, pak o ně musíme správně pečovat. Používáme vhodnou VLASOVOU KOSMETIKU, abychom docílili našich vysněných výsledku. Sice je důležitá VLASOVÁ KOSMETIKA, ale stojí za tím mnohem větší úsilí. To jak se stravujeme, má také velký vliv. Pokud tedy toužíte po KRÁSNÝCH a lesklých VLASECH, pak se podíváme, jak na to.

SPRÁVNÁ PÉČE O NAŠE VLASY

° ZASTŘÍHÁVÁNÍ VLASŮ

I když to ženy neslyší rády, VLASY jsou potřeba zastřihávat. Tím že si konečky VLASŮ necháte pravidelně zastřihávat, tím se obnovují, posilují a jistě se oživí. Dejte konec roztřepeným vlasům, které nevypadají bůh ví jak dobře.

Kadeřnické pomůcky na stole

° MYTÍ VLASŮ

Časté mytí VLASŮ je nesmysl. Tím, že budete mýt VLASY každý den, vysušujete je a pak nejsou správně hydratované. Myjte si VLASY dvakrát až třikrát týdně.

Po umytí VLASŮ teplou vodou, si opláchněte VLASY ještě studenou vodou vodou.

 

° ZAMĚŘTE SE TAKÉ NA ZDRAVÍ POKOŽKY HLAVY

I když chcete mít KRÁSNÉ, HUSTÉ A LESKLÉ VLASY, pokožkou to vše začíná. Zaměřte se na péči o pokožku hlavy stejně, tak jako na VLASY. Jestliže nebudete dbát na kůži, pak se můžete setkávat s lupy nebo často se mastící hlavou.

 

° DOPŘEJTE SVÝM VLASŮM PŘÍRODNÍ OLEJE

Na roztřepené konečky VLASŮ, jsou přírodní oleje přínosným pomocníkem, bez kterého se neobejdete. Jestliže prahnete po lesklých VLASECH, pak jim můžete dopřát zábalovou péči. Nejen že budete mít KRÁSNÉ VLASY, ale Vaše pokožka hlavy Vám také poděkuje. Vaše VLASY budou energicky posílené a lesklé.

Žena s lesklými, zrzavými vlasy

° STRAVOVÁNÍ, MÁ TAKÉ VLIV NA VLASY

Nejen na PLETI, ale i na VLASECH lze poznat, jak se stravujete. Vaše strava by měla být vyvážená, zdravá a bohatá na bílkoviny. Ořechy jsou prospěšné na lesk VLASŮ.

Na trhu je spousta doplňků stravy, které jsou uvedena na VLASY. Proč se zbytečně cpát vším možným, když je alternativa přírodní cesty? Možná že je jednodušší si dát tabletku, než pečovat o svoje VLASY cestou, která je pracnější. Ale kdo Vám zaručí, že doplňky stravy Vám zaručí ten správný výsledek?

Tak pokud ženy toužíte po krásných a lesklých VLASECH, něco málo si přečtěte a dejte se na šetrnější cestu za KRÁSNÝMI VLASY.

About the Author

You may also like these