Praktické a jednoduché balení

Dnešní doba v obchodování přeje e-shopům. Tak jak v životě má vše své místo,dnešní moderní technologie pomáhají naší ekologii.

V Čechách je mnoho firem s tradicí, které se zaměřují na ekologii. Jejich přístup spočívá ve využití recyklovaných materiálů, jako je lepenka nebo dobře rozložitelná fólie.

75-6_kartonova-vlna-jednodruhova-hneda-kartofix-60-kg-mrizka (2)

Například v zabalení zboží využitím recyklovaných a různě upravovaných materiálů, jako je lepenka nebo BIO fólie, která slouží k výrobě fixačních polštářků., jež jsou vhodné k výplni zabaleného zboží a zabraňují poškození nárazem či posunem. Bio fólie se jako odpad v přírodě plně rozloží, protože je vyrobená ze schránek mořských škeblí. Jeto vynikající nápad a lidé, kteří vymysleli tuto výrobu a technologii, ti zaslouží naši úctu.

Naše firma EuroProMED s.r.o. nabízí ve svém e-shopu BALTETO zatím 10 vynikajících produktů – výplní, které perfektně zajistí zabalené zboží v zásilkách. Nabídka je určena všem, ale zvlášť pro e-shopy, které potřebují dobře svou zásilku zabalit. Věřte, že nám skutečně záleží na naší přírodě. Proto volíme pro výrobu pouze ekologické materiály.

58-2_vyplnovy-polstarek-20-x-12-cm-pe-role-500-m (2)

Zabalit balík tak, aby se během přepravy v něm nic nerozbilo, to je práce pro šikovné ruce. A když využijete vhodný výplňový materiál, který si můžete vybrat z naší široké nabídky, máte ušetřeno. Stačí si vybrat přesně takový materiál, který vám bude vyhovovat. Nejenom ušetří čas s perfektním zabalením zboží, ale ušetří vám i finance. Protože budete vědět, že od vás balík, ať velký nebo malý, dorazí na určené místo vždy v pořádku. To zajistí vhodná výplň. Předejdete tak reklamacím, které by se měly týkat rozbitého zboží v zásilkách.

Tím, že můžeme využívat recyklovaný materiál, pomáháme nám všem k návratu přírody. A tím i našemu zdraví. Už jenom proto, že výroba papíru a lepenky se už nevyrábí pouze z čisté buničiny, která je ze stromů našich lesů, ale využívá se dnes převážně ze sběrového papíru a lepenek.

About the Author

You may also like these