Přípravy na svatbu vrcholí

Z pozice nevěsty je to jeden z nejdůležitějších dnů života pravděpodobně, a z pozice hosta (záleží v jakém jste vztahu k nevěstě) to může být jedna z dalších svateb, anebo taktéž jeden z nejdůležitějších dnů. Pro každou ženu však svatba znamená určité množství stresu a příprav. Na co byste si měli dát pozor, když se blížíte cílové rovince:

Šaty

Výběr šatů se může zdát jednoduchou záležitostí, když se chystáte na ples či oslavu. Svatba má však určitá pravidla, která je vhodné respektovat. Jako host byste neměla rozhodně přijít v bílých dlouhých šatech. To by vás také nevěsta mohla vrátit zpátky odkud jste přišla. Černá barva je poslední dobou čím dál benevolentnější, ale přeci jen v minulosti vyjadřovala nesouhlas se svatbou.

woman-1246571_960_720

Vizáž

Mít perfektní manikúru, pedikúru a vlasy na svatbu není otázka pouze časových možností, ale také finančních. Ne každý si může dovolit utratit majlant. Také najít dobrou kadeřnici, která vám nevytvoří na hlavě ptačí hnízdo ala sedmdesátá léta, je oříšek. Hodně štěstí!

hairdresser-4542004_960_720

Postava

Každý chce na svatbě vypadat dobře bez ohledu na pohlaví či věk. Ale ne každý je sám se svojí postavou spokojený. Proto si většina hostů, převážně z řad rodinných členů nevěsty či ženicha bere za cíl shodit pár kilo. Není to však vůbec jednoduché. S věkem se náš metabolismus zpomaluje a naše vůle slábne. Také jsme pravděpodobně již nějaké diety vyzkoušeli, některé fungovaly, některé úplně ne. Věříme málokterým přípravkům a mnohdy dáme pouze na doporučení. Z dlouhodobého hlediska je vždy lepší upravit kompletně životní styl a pustit se do dlouhodobého boje, který nám přinese výsledky sice pomaleji, ale zato trvaleji. Jenomže co když potřebujeme zhubnout jen na tu konkrétní událost a zkrátka a dobře jsme to dříve nestihli? Máme pro vás typ na rychlé hubnutí https://www.rychle-hubnuti.to/cs/. Výsledky se dostavují opravdu v krátké době, a tudíž můžete stále ještě stihnout to, co jste si předsevzali půl roku před svatbou.

About the Author

You may also like these